Álláshirdetés - raktáros

Budapest XIV. kerületi kültéri URH rádiózással foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég keres önállóan dolgozni tudó, legalább 3-4 év raktárosi tapasztalattal rendelkező munkatársat.

AZONNALI MUNKAKEZDÉS

raktarosA sikeres pályázó feladata:

  • Kimenő- és bejövő árukészlet kezelése
  • webshop-os rendelések összekészítése, postai feladása
  • időszaki leltározás
  • számítógépes programon keresztüli raktárkezelés, raktári adminisztráció
  • kisebb karbantartási tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • 3-4 év raktárosi tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • aktív számítógépes gyakorlat ( excell, word)
  • URH rádiók alapfokú ismerete
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • karbantartó csoporttal való együttműködés
  • aktív részvétel a munkavégzés során felmerülő problémák megoldásában
  • rugalmasság

Mit kínálunk?

  • versenyképes jövedelem
  • modern munkakörnyezet
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • fiatal, dinamikus csapat

További tájékoztatást a +36 30 593 9917-os telefonszámon kérhet.

Save

Save

Save

Ha nem akarsz lemaradni aktuális kedvezményünkről, iratkozz fel hírlevelünkre!

Kosár

 x
Még nem helyezett terméket a kosárba.

Ha elakadt a megrendelésben, vegye fel velünk a kapcsolatot! info@radiorent.hu vagy +36 1 220 7126